Supplies Coordinator

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Tachov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Administrativa spojená s vytvářením nákupních objednávek (PO) v SAPu
- Správa, aktualizace a změny otevřených objednávek
- Zakládání nových dodavatelů v databázi v SAP
- Vytváření přehledů a spolupráce na měsíční závěrce
- Komunikace s interními zákazníky a dodavateli (denně v AJ)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadstandardní platové ohodnocení
- závodní stravování zdarma
- 25 dnů dovolené
- příspěvek na dopravu do zaměstnání
- příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění
- další vzdělávání, firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stabilní výrobní společnost se zameřením na výboru komponentů pro automobily

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

SAP - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. středoškolské vzdělaní
- Praxe v obdobném provozu nebo ve výrobní společnosti na obdobné pozici
- Znalost práce na PC (SAP výhodou)
- Komunikativní znalost AJ, NJ výhodou
- Komunikativnost, analytické myšlení, odolnost vůči stresu, schopnost určovat si priority

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3934321  Dátum zverejnenia: 7.7.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc