HR Datový specialista s němčinou (plný nebo zkrácený úvazek)

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.6.2021
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete mít na starosti komunikaci s managementem pro správu docházkových dat, support pro řešení dotazů německých zaměstnanců ohledně docházky, samoobslužného systému ESS, korekce a opravy záznamů v docházkovém systému. Dále se budete zabývat přípravou podkladů pro výpočty režijních nákladů (příplatky za přesčasy, svátky, víkendy), systémovou podporu HR aktivit v systému SAP a údržbu HR dat a jejich zpracování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na této pozici Vás čeká odpovídající finanční ohodocení, skvělý kolektiv kolegů, zázemí velmi úspěšné nadnárodní společnosti, jasnou strategii vedení, výborné pracovní podmínky, pestrý balík benefitů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Mezinárodní výrobní společnost se sídlem v centru Liberce hledá nové kolegy na pozici HR Datový specialista se znalostí němčiny na zkrácený úvazek.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na tuto pozici potřebujete plynulou znalost němčiny a základní znalost angličtiny, musíte být komunikativní, organizačně schopný, zodpovědný a mít pro-zákaznický přístup.

Časovou flexibilitu – preferujeme rozvrh 4 hodiny/5 dní v týdnu. Předchozí zkušenost s HR není nutností.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4077883  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc