Technolog výroby

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Benešov u Prahy, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc a výše (dle zkušeností) + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• kontrola, řízení a náběh nových projektů v rámci výrobního závodu až do zahájení sériové výroby
• přesun nových výrobků a procesů do výrobního závodu ze sesterských firem
• spolupráce na vývoji projektů v rámci divize
• analýzy zhotovitelnosti a procesní FMEA při přesunech výroby ze sesterských firem, nábězích sériové výroby u nově vyvinutých výrobků a dalších významných technologických změnách
• zástup zájmů zákazníků vztahující se k požadavkům na jakost a časový harmonogram nových projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavá práce ve stabilní mezinárodní společnosti
• Práce v profesně vyzrálém týmu a moderním pracovním prostředí
• Osobní a profesní rozvoj
• Nadstandardní mzda odpovídající schopnostem a důležitosti pozice
• Bonusový systém v závislosti na plnění cílů společnosti, týmu a individuálním přístupu - tzv. roční bonus
• 5 týdnů dovolené
• Flexibilní začátek a konec pracovní doby
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na stravování
• Příspěvek na dopravu do zaměstnání
• Cafeterii benefitů
• Program Zdraví (očkování proti chřipce, bowlingové a badmintonové turnaje, pronájem sportovišť a další)
• Propracovaný systém rozvoje a vzdělávání založený na rozvoji klíčových kompetencí
• Možnost účasti na firemních společenských, kulturních a sportovních akcí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4108566  Dátum zverejnenia: 13.8.2021