Podpora finanční oddělení - pro studenty

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha 9, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 150 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše nová společnost

Mezinárodní francouzská farmaceutická SSC společnost věující se farmacii hledá kolegy na poloviční úvazek pro účetní oddělení jako přímá podpora General Ledger účetní.

Vaše nová role

TOTO JE FANTASTICKÁ PŘÍLEŽITOST PRO STUDENTY VŠ - MÁTE MOŽNOST ZAČÍT SVOU KARIÉRU V MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI POD VEDENÍM ZKUŠENÝCH KOLEGŮ.

Mezi hlavní odpovědnosti patří:

• podpora a spolupráce s General Ledger Účetní
• zaúčtovávání faktur v systému SAP
• zpracování dat, práce v Excelu
• příprava podkladů pro uzávěrky
• kompletace účetních zápisů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak můžete uspět

Ideálním kandidátem je vysokoškolský absolvent bakalářského studia či student magisterského studia v oboru Finance/Účetnictví, který má mateřský jazyk češtinu či slovenštinu a plynulou angličtinu. Je také potřeba být pokročilým uživatelem MS Office, zejména MS Excel (kontingenční tabulky, podmíněné formátování, funkce, ..).

Co můžete získat

Skvělou pracovní příležitost v mezinárodní SSC společnosti, která předává zaměstnancům znalosti z GL účetnictví. Výhodou je flexibilní pracovní doba, štědrý balíček benefitů: stravenky, poukázky do firemní kafeterie, aj; odpovídající plat a kanceláře v atraktivní lokalitě Praha 9.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz

For more positions please visit our web site www.hays.cz

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Finance, účetnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4112085  Dátum zverejnenia: 2.8.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 150 Kč/hod.