Key Customer Production Manager

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Zábřeh na Moravě, Zábřeh, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost vyrábějící rozvaděče nízkého napetí, vodiče a elektronické součástky hledáme manažera výroby pro klíčového zákazníka.

Náplň práce:
- Zodpovědnost za svěřeného zahraničního zákazníka.
- Komunikace v němčině na denní bázi.
- Kontrola kvality, výrobního procesu
- Řešení reklamací
- Dohled nad dodávkami
- Reporting

Požadavky:
- Min. středoškolské vzdělání v oboru elektro
- Němčina na úrovni min. B2 absolutní podmínkou
- Znalost technické dokumentace, výrobních procesů ve strojírenství
- Komunikativní schopnosti, práce v týmu
- Znalost anglického jazyka velkou výhodou

Nabízíme:
Jedinečnou a otevřenou firemní kulturu
Možnost růstu do budoucna
Využití cizích jazyků na denní bázi
13 plat

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Zaměstnanecké výhody, benefity

13. plat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost vyrábějící rozvaděče nízkého napetí, vodiče a elektronické součástky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4124385  Dátum zverejnenia: 17.8.2021