Galvanizér

HDO SK, s.r.o.

Miesto práce
Prostredná 14, 907 01 Myjava, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
3,98 EUR/hod.Základná zložka mzdy je 3,98€ brutto/hod. + mesačné prémie +prémia za prítomnosť +mzdové zvýhodnenia. Po 3 mesiacoch sa hrubá mzda vrátane všetkých zložiek mzdy orientačne môže pohybovať okolo 1016€ brutto/ mesačne. Výška mzdy bude závisieť od skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha filtrov, údržba elektrolytických kúpeľov
- rozpúšťanie chemikálií do potrebných koncentrácií
- práca s manipulátormi, sledovanie priechodu tyčí galvanickou linkou
- práca v trojzmennej prevádzke

- jednorazový nástupný bonus 300€ ( nárok po 7 mesiacoch trvania pracovného pomeru)
- stabilné zázemie zahraničnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-znalosti z chémie podmienkou
-prax v oblasti povrchových úprav výhodou
-samostatnosť, pracovné nasadenie

Vedúca firma na trhu pre dekoratívny povrch v oblasti zinkových odliatkov, dodávateľ pre automobilový a sanitárny priemysel.
Ako strojárenská firma sa zaoberáme odlievaním kovov – zlievareň, kovoobrábaním, mechanickým opracovaním kovov, brúsením / leštením kovov, povrchovou úpravou kovov – galvanika.
Absolútna trhová orientácia, najvyššia kvalita produktov a ovládanie technických procesov sú zárukou nášho úspechu, ktorý chceme naďalej budovať.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3882135  Dátum zverejnenia: 29.2.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 3,98 EUR/hod.