Úklidový pracovník(ce)

HEROS servis s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Moráni 5357, 430 01 Chomutov, Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-21
Mzdové podmínky (brutto)
7000 - 9200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní uklízeči a pomocníci (91129)

Pracoviště a kontakty

Firma:HEROS servis s.r.o., IČ 28725557
Pracoviště:HEROS servis s.r.o. provozovna, Na Moráni 5357, 430 01 Chomutov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-21
Mzdové rozpětí:od 7000 do 9200 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 725 641 026 v době Po - Pa od 8,00 - 14,00 hod. (životopis s sebou)

Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor tel.č. 725 641 026 nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: [email protected]

Místo výkonu práce - Jirkov

Naše společnost se specializuje v oblasti úklidových služeb a proto hledáme především člověka, který se nebojí fyzické práce. Pokud jste to právě vy, neváhejte se přihlásit.
Nabízíme pozici úklidového pracovníka s pracovní dobou – pouze v pracovní dny od PO – PÁ.
Jedná se o úklid v administrativní budově – úklid kanceláří, sociálních zázemí, šaten a společenských prostor.
Výše mzdy je 70,- Kč/hod. + osobní ohodnocení do výše 15%
Požadujeme - trestní bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost.

Poslední změna:2016-11-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chomutov

číslo volného místa: 11735980725

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2816055  Dátum zverejnenia: 17.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7000 - 9200 Kč/měsíc