Seřizovač vstřikovacích lisů

HEYCO WERK ČR s.r.o.

Místo práce
Čížovská 453, Písek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
07.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Předmětem práce je:
- seřizování a optimalizace vstřikovacích lisů v rámci zavádění a průběhu výroby
- výměna forem
- obsluha vstřikovacích lisů
- uvolňování sériové výroby vstřikovaných plastových výrobků
- zjišťování a odstraňování poruch vstřikovaných plastových výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout:
- systém benefitů a nadstandardních příplatků - viz webové stránky firmy HEYCO.cz
- prostředí rodinné firmy
- jistotu práce vzhledem k dlouhodobým nasmlouvaným kontraktům
- příjemné pracovní prostředí
- v případě zájmu možnost stáže v zahraničí

Informace o náboru

Možnost uplatnění v rámci realizace nových projektů.
Práce na moderní technologii - vstřikování a svařování plastů.
Příležitost k dalšímu odbornému růstu.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Strojírenství, Elektro, Nástrojař, Mechanik

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- praxe se seřizováním vstřikovacích lisů
- schopnost rychle reagovat na změny
- pečlivost, svědomitost, spolehlivost

- praxe v oblasti automotive výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma HEYCO WERK ČR s.r.o. patří k předním dodavatelům výrobků z plastů, a to zejména pro automobilový průmysl. Výrobní závod v Písku zaměstnává cca 130 zaměstnanců. Jedná se o rodinný podnik s mateřskou společností v Německu. Předmětem činnosti jsou výrobky z plastů vyráběné technologií vstřikování plastů.
Pro další rozvoj firmy a pro realizaci nových projektů potřebujeme doplnit kolektiv o nové kvalifikované pracovníky.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3501201  Dátum zverejnenia: 26.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23000 - 35000