Supervizor - koordinátoři zakázek

HIGHFIVE, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
796 01 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
110 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici v ostatních průmyslových oborech (3119)

Pracoviště a kontakty

Firma:HIGHFIVE, s.r.o., IČ 29371775
Pracoviště:HIGHFIVE, s.r.o. - pracoviště Prostějov, Prostějov, 796 01 Prostějov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 110 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup ihned. Životopisy zasílejte na email [email protected]. Zaměstnavatel komunikuje pouze elektronicky. Požadujeme: min. SŠ vzdělání, obchodně-technické dovednosti - není nutné technické vzdělání, praxe v oblasti kvality výhodou, ŘP sk. B, aktivní a samostatný, dobrý zrak a manuální zručnost, přirozeně autoritativní, spolehlivý, pečlivý a flexibilní, zodpovědný přístup, logické myšlení, schopnost řešit problémy a účelně jednat. Náplň práce: kontrola kvality v automobilovém průmyslu, dohled nad zakázkou (rozjezd během zakázky, kontrola během zakázek, kontrola nad pracovníky, příprava podkladů a reportů, komunikace se zákazníky). Nabízíme: firemní telefon, notebook, automobil, stravenky, bonusy. PD: 2 směny - ranní, odpolední. Pracoviště: Prostějov, Olšany u Prostějova

Poslední změna:2016-09-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 11462520750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2743562  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 110 Kč/měsíc