Senior Software Developer

HighTec EDV Prague s.r.o.

Místo práce
Křižíkova, Karlín, Praha 8, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako Senior software vývojář se budete spolupodílet na evoluci vývojového prostředí (IDE) pro návrh softwaru pro automobilový a průmyslový segment, které si klade za cíl usnadnit aplikaci a použití nových procesorů ve stále komplexnějších systémech a projektech. Prostředí IDE je založeno na rozšířené technologii Eclipse®.

Budete mít na starost kontinální vývoj produktu, ať už podílením se na nových konceptech, definováním nových vlastností, implementací kódu nebo pomocí kolegům z týmu.

Ideálním kandidátem na tuto pozici je zkušený programátor, který má stále chuť pronikat do tajů komplexních systémů, překonávat výzvy a vytvářet produkt pomáhající ostatním programátorům v návrhu nových aplikací.

Jaká je Vaše role
* Analyzovat a vytvářet softwarovou architekturu
* Integrovat nové technologie
* Aktivně se podílet na týmovém vývoji
* Pomoci týmu profesiónalně růst

Co od Vás očekáváme
* Zkušenost s programováním v JAVA jazyce
* Zkušenost s návrhem nebo použitím komplexnějších systémů typu Eclipse®
* Ochotu sdílet zkušenosti s týmem
* Nadšení pro řešení zdánlivě neřešitelných problémů

Co nabízíme
* Otevřeně smýšlející a přátelský kolektiv
* Lokální prostředí mezinárodní firmy
* Respekt k názorům, i rozdílným :-)
* Flexibilní pracovní dobu
* Příznivou lokaci firmy
* Velmi konkurenční platové ohodnocení
* Finanční podpora při déle trvající nemocenské

Zaměstnanecké výhody, benefity

pružná pracovní doba, práce z domu, 5 týdnů dovolené, sick days, notebook, mobilní telefon a další

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

týmový hráč, zaměření na cíl, sdílení zkušeností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

HighTec EDV Prague s.r.o. je českou pobočkou německé firmy HighTec EDV-Systeme GmbH působící v oblasti vývojových nástrojů pro vývoj Embedded systémů pro automobilový a průmyslový segment. Hlavními produkty společnosti jsou multi platformní překladače zdrojového jazyka do nativního kódu cílové architektury (kompilátory) a real-time operační systém pro řízení průmyslových aplikací (RTOS).

Hlavním zaměřením české pobočky je aplikačná podpora uvedených produktů a vývoj uživatelského rozhraní pro vývoj embedded systémů (IDE).

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3466480  Dátum zverejnenia: 8.10.2018