Reagujte bez životopisu

Industry Sales Manager

HILL International s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
září 2021
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac15% bonus k platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie a rozvoj predajnej skupiny, motivácia a koučovanie jej členov, posilnenie ich profesijné, technické a obchodné kompetencie
- Kontrola predaja podľa kľúčových KPI's
- Implementácia predajnej stratégie v zverenej oblasti priemyselných zákazníkov
- Starostlivosť o kľúčových klientov spoločnosti
- Podpora pri akvizícii nových zákazníkov z priemyselnej oblasti

- Zázemie stabilnej, stále rastúcej spoločnosti
- Profesionálny rast a možnosť sebauvedomovania
- Motivujúce finančné ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je spoločnosť, ktorá patrí medzi popredných špecialistov v obore C dielov. Rozsiahly sortiment od skrutiek až po náradie, silná značka a maximálna orientácia na zákazníka a na služby patrí medzi základné kamene úspechov tejto spoločnosti po viac ako 100 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5 let

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti s riadením obchodného tímu
- Predajná prax v technickom odbore
- Vysokoškolské technickej alebo ekonomické vzdelanie
- Znalosť anglického jazyka
- Excelentná vyjednávacie a komunikačné zručnosti
- Schopnosť prichádzať s novými nápadmi
- znalosť SAP

HILL International je personálna poradenská spoločnosť. V Českej republike a na Slovensku pôsobíme od roku 1991 a našim klientom poskytujeme kvalitné poradenské služby v oblasti vyhľadávania zamestnancov, merania potenciálu a hodnotenia kompetencií, psychodiagnostiky, 360° spätnej väzby, prieskumov zamestnancov a outplacementu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4108576  Dátum zverejnenia: 22.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac