Reagujte bez životopisu

Hledáme Kuchaře do zaměstnanecké restaurace HILTON

Hilton Prague Old Town

Místo práce
Pobřežní 1, Karlín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
10.12.2019
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsícDle domluvy a zkušenosti

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaření jídel v objemu 400 - 600 jídel denně

Chceme pro zaměstnance vařit kvalitní, nejen českou kuchyni, takže nápadům na menu se rozhodně nebráníme

U nás je to hlavně o vaření a umět si to nachystat, vše budeš mít připraveno, máme vlastní řeznictví, studenou apod., a všichni v kuchyni úzce spolupracujeme

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí hotelu Hilton Prague a prostředí úplně nové restaurace

Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností

Benefity hotelu Hilton

Mladý tým a spolupracující kolektiv celého kuchařského týmu našeho hotelu

Informace o náboru

Malý tým 4 kuchařů a brigádníci, provoz v týdnu 400 - 500 jídel denně, o víkendu méně, hledáme vedoucího restaurace, který s námi bude od Pondělí do Pátku na 8 hodinové směny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

kuchař

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenost s vařením (budeš mít naši LACANTINU na starost)

Budeš mít vždy k ruce kolegy, ale vést si je budeš sám

Organizace výdejů a příprav

Odolnost vůči stresu

Nové nápady a nebát se zkoušet nové jídla

Angličtina není nutná, ale výhodou pro komunikaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hilton je přední světová společnost, která zahrnuje ubytovací sektor od luxusních hotelů a letovisek s kompletními službami až po apartmá s prodlouženým pobytem a hotely střední ceny. Již více než sto let nabízí Hilton cestujícím na služební cestě i na dovolené to nejlepší z hlediska ubytování, služeb, vybavení a hodnoty. Hilton je odhodlán pokračovat ve své tradici poskytování výjimečných zážitků hostům napříč svými globálními značkami. Naše vize "naplnit zemi světlem a teplem pohostinnosti" nás spojuje jako tým, abychom každý den vytvářeli pozoruhodné zážitky z pohostinství po celém světě. A naši úžasní členové týmu jsou v centru toho všeho!

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3813955  Dátum zverejnenia: 19.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35 000 Kč/měsícDle domluvy a zkušenosti