Řidič přepravníku MKD

Hnídek Transport s.r.o.

Místo práce
Za Hrází 299/4, 466 04 Jablonec nad Nisou, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 70 000 Kč/měsíc45000 - 70 000,00 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HNÍDEK TRANSPORT s.r.o. přijme řidiče se zkušenostmi na autopřepravníku. Stálá práce, individuální přístup, destinace EU dle Vašeho rozhodnutí. MB Actros (Euro6) + nástavba Kaessbohrer. Individuální přístup. Nebojíme se za dobrou práci dobře zaplatit!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nebojíme se za dobrou práci dobře zaplatit.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Autodoprava

Řidičský průkaz

B, C, D, E

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

HNÍDEK TRANSPORT přijme řidiče se zkušenostmi na autopřepravníku. Stálá práce, mezinárodní doprava, státy EU, dle domluvy s dispem. Actros 1843 Euro6 (nez. Klima atd…) + nástavba Kaessbohrer. Individuální přístup. Nebojíme se za dobrou práci dobře zaplatit. [email protected], [email protected]
ID: 3233730  Dátum zverejnenia: 3.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50 000 - 70 000 Kč/měsíc45000 - 70 000,00 Kč