Pletař kabelových svazků, Bor Nová Hospoda

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
CTP Nová Hospoda, Okres Tachov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
115Kč/hod., 4000Kč vari.složka,400Kč/týden cestovné,stavenky 55Kč/den

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

hledáme pletaře/ky na kabelové svazky
Místo výkonu: Ostrov u Tachova
Požadujeme:dobrý zrak, zručnost,čistý TR,práce s PC
Nabízíme: 115Kč/hod., 4000Kč vari.složka,400Kč/týden cestovné,stavenky 55Kč/den Směnnost: 1-3 směnný provoz
Zajišťujeme ubytování 130Kč/noc
Doprava: z Mariánských Lázní 30Kč/Tachova 20Kč
Možnost týdenních záloh

V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 7:30 do 16:00 hod. telefonicky na zelenou linku (zdarma) 800 10 11 25, emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Zámecká 2111 Tachov 34701 OC Kaskády.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 7:30 do 16:00 hod. telefonicky na zelenou linku (zdarma) 800 10 11 25, emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro, Zámecká 2111 Tachov 34701 OC Kaskády.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2583779  Dátum zverejnenia: 5.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 115Kč/hod., 4000Kč vari.složka,400Kč/týden cestovné,stavenky 55Kč/den