Teamleader - 31,Bor Nová Hospoda

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
CTP Nová Hospoda, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
30.05.2016
Mzdové podmínky (brutto)
120 Kč/hod. + 13 Kč osobní ohodnocení, příplatky za odpolední/noční směnu, stravenky 70Kč/směna

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

hledáme dělníky na organizace svěřených pracovišť , podílí se na zaškolování pracovníků
informuje neprodleně mistra výroby o poruchách strojů a výrobních zařízení
spolupracuje s oddělením údržby
Místo výkonu: CTP Bor Nová Hospoda
Požadujeme: min. SOU, praxe z logisticky či skladu,průkaz VZV výhodou
Nabízíme: 120 Kč/hod. + 13 Kč osobní ohodnocení, příplatky za odpolední/noční směnu, stravenky 70Kč/směna
Směnnost: 3 směnný provoz
Zajišťujeme ubytování 130Kč/noc
Doprava: z Mariánských Lázní 30Kč/Tachova 20Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2584029  Dátum zverejnenia: 12.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 120 Kč/hod. + 13 Kč osobní ohodnocení, příplatky za odpolední/noční směnu, stravenky 70Kč/směna