Projektový koordinátor - 33,Bor Nová Hospoda

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
CTP Nová Hospoda, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
30.05.2016
Mzdové podmínky (brutto)
28.000Kč-30.000Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň: jednání s osobami zákazníka v oblasti svěřené agendy
Budování dlouhodobého obchodního vztahu se zákazníkem.
Vedení týmu lidí ve dvou úrovních
Úzká spolupráce s HR specialistou a Personálním koordinátorem
Eliminace reklamací na kvalitu služby na minimum
Odpovědnost za dosažení stanovených cílů ( BMI’s)
Odpovědnost za implementaci firemních standardů, BOZP, PO atd.
Místo výkonu: CTP Bor nebo Tachov
Nabízíme: 28.000Kč-30.000Kč/měs.
Požadujeme: min. ÚSO vzdělání,praxe na pozici s vedením kolektivu v automotive výhodou
Znalost AJ nim. Úroveň B2,dobrá znalost MS Office,ŘP- B
Dobré komunikační schopnosti,schopnost pracovat ve stresu a zatížení,
samostatnost, spolehlivost, důslednost, flexibilita.
Směnnost: pohyblivá pracovní doba

V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 7:00 do 17:00hod. telefonicky na zelenou linku (zdarma) 800 10 11 25, emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro, nebo CTP Nová Hospoda Bor u Tachova hala B7- přízemí společnosti Allyouneed.

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Projektový koordinátor

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2584048  Dátum zverejnenia: 12.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28.000Kč-30.000Kč/měs.