Elektromechanik strojů a zařízení

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
CTP Bor Nová Hospoda, Okres Tachov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19.200-24.000Kč/měs. bonus + 85Kč stravenky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Samostatné provádění dílčích i celkových prací při zjišťování a odstraňování
závad na strojních zařízeních
• Instalace a obsluha elektrických zařízení
• Podpora externím firmám a spolupráce s dodavateli
• Preventivní prohlídky strojních zařízení
• Provádění provozních zkoušek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:19.200-24.000Kč/měs. bonus + 85Kč stravenky
Zajišťujeme ubytování 130Kč/noc
Doprava: z Mariánských Lázní 30Kč/Tachova 20Kč
Příspěvek na ubytování 3500Kč/brutto na měsíc
Možnost týdenních záloh

Informace o náboru

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte Po-Pá v době od 7:30 do 16:00 hod. telefonicky na zelenou linku (zdarma) 800 10 11 25, emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Místo výkonu: CTP Bor Nová Hospoda
Požadujeme: Min. výuční list v oboru elektro,více než 5 letá praxe v oboru, nutná vyhláška 50/1978 – §6 (§9,10 výhodou),znalost řídicích systémů Siemens 7 zkušenost s opravami a údržbou strojního zařízení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2924689  Dátum zverejnenia: 8.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19.200-24.000Kč/měs. bonus + 85Kč stravenky