Operátor výroby - 4 dny v týdnu 25.000 Kč/měs.

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno-Slatina, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Firma se zabývá výrobou a montáží ventilů do spalovací techniky a poptává šikovného kandidáta, kterému vyhovuje práce na 12-ti hod. provoz

* Rozvržení směn je následovné : 2 dny ranní, 2 dny noční, 4 dny volno.

* Když nastoupíte do firmy, máte 7-mi denní intenzivní zaučování pouze na ranní směně a poté přecházíte na provoz nepřetržitý.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* mzda 17500 Kč/základ (v případě praxe je základní mzda vyšší)
* příplatek za práci v noci 25 Kč/hod. (v průměru 7 noční směn v měsíci cca 2000 Kč/měs.)
* příplatek 12 Kč/hod. za práci v nepřetržitém provozu (opět cca 2000 Kč/měs.)
* produktivní bonus 1800 Kč/měs.
* bonus za řádné zaučování - 10 000 Kč
* příplatek za práci o víkendu 50% za každou odpracovanou hodinu
* 25 dnů dovolené - tedy týden dovolené navíc
* 55 % dotace na závodní stravování
* za práci o víkendu a svátek stravenky v hodnotě 70 Kč
* akce pro zaměstnance
* příspěvek na praní - 100 Kč/měs.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Klient se zabývá výrobou do domácností (ventily do plynových kotlů, termostaty apod.)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* manuální zručnost
* spolehlivost
* ochotu pracovat na 12-ti hod. směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3410959  Dátum zverejnenia: 5.6.2018