Inženýr kvality - AJ: C1, vhodné i pro absolventy - Louny

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Louny, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řízení činností vztahujících se k udržování a zvyšování kvality výroby
(komunikace s výrobním oddělením, řešené problémů ve výrobě, zlepšování pracovního procesu)
- analýza dosahovaných výsledků (zapracování výsledků do grafů, sledování důležitých procesů)
- zodpovědnost za dodavatele
- (řešení dodavatelských reklamací, provádění auditů u dodavatele, schvalování komponentů dodavatelů)

Zaměstnanecké výhody, benefity

NÁSTUP DO KMENE SPOLEČNOSTI
- mzda dle zkušeností, navýšení po zaučení
- dojezd 150km, příspěvek na bydlení na 1. rok + pomoc při hledání pronájmu
- měsíční a roční bonusy
- poukázky na volný čas
- dotované stravování
- firemní autobusová doprava nebo příspěvky na dojíždění
- dovolená navíc +10 dnů placeného volna jako podpora dálkového studia VŠ
- odměny při pracovních a životních výročích
- příspěvky na dětské tábory
- příspěvky na životní pojištění
- firemní akce
- odměna za zlepšovací návrhy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta hledáme Inženýra kvality, juniorská pozice, možnost pro absolventy, skvělá znalost AJ. Nástup do kmene společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ, VŠ (praxe v kvalitě výhodou)
- znalost systému jakosti výhodou (ISO 9001, ISO TS 16949 výhodou)
- AJ: C1
- práce na PC (MS Word, Excel, PowerPoint)
- výborné komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3477445  Dátum zverejnenia: 24.8.2018