Recepční

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Konstantinovy Lázně, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 16.000,-Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Pečuje o hosta při jeho příjezdu, během pobytu a při organizování jeho odjezdu
• V souladu s obecně platnými právními předpisy a vnitřními předpisy společnosti plní pokyny a příkazy přímých nadřízených, na základě pokynů je přidělována na jednotlivá pracoviště úseku
• Poskytuje informace, které souvisejí s pobytem hosta
• Zodpovídá za včasné a řádné vyúčtování poskytnutých služeb, za včasné a řádné vyhotovení podkladů pro fakturaci
• Zabezpečuje provoz směnárny
• Zodpovídá za řádný odvod přijatých tržeb za služby a tržeb za doplňkový prodej
• Zajišťuje náležité vedení veškeré evidence předepsaným způsobem
• Po zaškolení ovládá obsluhu telefonních ústředen, spojování telefonických hovorů a obsluhu faxu
• Směnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dovolená 4 týdny
• Závodní stravování 30,-Kč oběd
• Možnost ubytování
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání s maturitou
• Schopnost základní komunikace v jednom světovém jazyce (nejlépe německém nebo ruském jazyce)
• Základní znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3523407  Dátum zverejnenia: 2.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 16.000,-Kč/měs.