Odborný pracovník výzkumu a technického servisu s AJ

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výzkum, vývoj nových produktů, systémů a jejich aplikací
- vývoj, optimalizace a zavádění technologií
- materiálové úspory a energetické úspory
- technická podpora výrobě a prodeji, komunikace s nimi
- technické konzultace a technická řešení pro zákazníky
- příprava technické a technologické dokumentace (aplikační a technické listy)
- spolupráce s marketingem

Zaměstnanecké výhody, benefity

NÁSTUP DO KMENE SPOLEČNOSTI
- pracovní doba 37,5 h týdně
- 5 týdnů dovolené
-příspěvek na penzijní připojištění dle firemních pravidel
-dostupnost pracoviště - v centru města Ústí nad Labem, blízkost nádraží, MHD
-možnost příspěvku na ubytování či dopravu pro uchazeče z jiného kraje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Pro společnost působící v chemickém průmyslu hledáme šikovného pracovníka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání (popř. SŠ) v oboru chemie (polymery výhodou)
- praxe výhodou
- pozice vhodná i pro absolventy VŠ v oboru chemie
- AJ na komunikativní úrovni
- řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3581832  Dátum zverejnenia: 18.1.2019