Pracovník ve výrobě Top mzda!

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Bzenec, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Pracovní pozici máme skutečně pro každého. Charakterem práce je jednoduchá manipulace s produkty až po obsluhu jednoduchých strojů v novém moderním prostředí.
• Na vše budete také samozřejmě řádně zaučeni.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Fixní Mzdu od 20.000 Kč – 26.000 Kč měs. dle pracovní pozice
• Budete mít nárok na 4 týdny dovolené + 1 týden dovolené obdržíte jako benefit
• Každý měsíc dostanete poukázky na Cafeterii v hodnotě 1000 Kč (uplatníte v lékárnách, kinech, slevových portálech apod.)
• Také od nás dostanete každý měsíc poukázky v hodnotě 400 Kč na zvýhodněný nákup našich produktů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Výroba a obsluha jednoduchých výrobních strojů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Bude pro nás výhoda, pokud už budete mít zkušenost z výrobního prostředí (nikoliv podmínka)
• Dalším požadavkem je pro nás manuální zručnost a ochota pracovat na třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3607896  Dátum zverejnenia: 25.2.2019