Inženýr kvality vzorkování - i junior - AJ nebo NJ

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Chomutov I

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Vzorkování EMPB/PPAP dle VDA 2 , povědomí o systému kvality (VDA 6.5, IATF 16949, VDA 6.3)
* Schopnost pracovat v zákaznických portálech
* Uvolňování dílů v rámci vzorkování, kontrola označení dílů a odesílání dílů zákazníkovi
* Plánování a provádění rekvalifikace dílů ve stanoveném rozsahu a termínech
* Porozumění a tvorba dokumentace (kontrolní plan, flow diagram, FMEA, SPC, čtení výkresové dokumentace)
* Udržování databáze přehledu vzorkování EMPB / PPAP v aktuálním stavu (zakládání vzorkování, status dílů)
* Podílení se na přípravě interních a externích auditů

Zaměstnanecké výhody, benefity

NÁSTUP DO KMENE SPOLEČNOSTI
* Možnost profesního růstu
* Nástupní mzda odpovídající zkušenostem
* Zaměstnanecké akcie
* Příspěvky na dětské rekreace
* Stravování v moderní jídelně
* Dovolená 5 týdnů
* Odměny za životní a pracovní výročí
* Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely ( i pro rodinu)
* Rehabilitační program

Požadavky na zaměstnance

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Praxe v automotive - min. 2 roky v odd. kvality
* NJ - aktivně, popř. AJ aktivně
* Práce na PC
* Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3626120  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.