Týmová asistentka

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Na Florenci 2116/15, Praha 1-Florenc, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme jedinečnou příležitost stát se součástí velké čtyřky! Pokud máte skvělé organizační
schopnosti, nezaleknete se komunikace v angličtině a láká vás prostředí prestižní poradenské
společnosti, pak neváhejte a chopte se velké šance!

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

• Vaší hlavní misí bude především administrativní podpora týmu manažerů
• Dalším z úkolů bude vedení kalendáře nadřízených, organizace schůzek, pravidelných služebních cest a také příprava fakturace
• Ani u nás nejsou ad-hoc úkoly výjimkou
• Čeká na Vás běžná administrativa (vyřizování emailové korespondence, telefonáty a další)
• Budete v kontaktu s ostatními kolegy a budeme na vás spoléhat při běžné komunikaci napříč společností

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

• 6 týdnů dovolené
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Roční bonus až 15% z roční hrubé mzdy
• Zaměstnanecké benefity ve formě Cafeteria systemu v hodnotě 27.000 Kč/ročně (lze využít
pro vstupenky do kin, lékáren, fitness center apod)
• Jedinečnou příležitost stát se součástí renomované poradenské a auditorské společnosti
v centru Prahy.
• Práci v příjemném a přátelském kolektivu
• Komplexní zaškolení a podporu
• Životní pojištění
• Pestré týmové aktivity (teambuilding, vánoční večírek, letní party, sportovní soutěže a další)

A CO BYSTE MĚLA SPLŇOVAT?

• Zkušenost z obdobné pozice (alespoň 1-2 roky)
• Minimálně SŠ vzdělání
• Komunikace v angličtině (slovem i písmem) se nezaleknete, ba naopak
• Máte skvělé komunikační a organizační schopnosti, umíte si stanovit priority a dotáhnout
úkoly ke zdárnému konci
• Máte týmového ducha, přátelskou a otevřenou osobnost
• MS Office je pro vás samozřejmostí

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka nebo se chcete se dozvědět více informací?
Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis na mail: [email protected]
Budu se na Vás těšit při našem osobním setkání!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Společnost, mající mezinárodní síť poradenských společností, která poskytuje auditorské, daňové a poradenské služby. V České republice firma působí od počátku 90. let a je součástí tzv. Velké čtyřky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3645105  Dátum zverejnenia: 15.4.2019