Technický referent

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovědnost za administrativní činnosti údržby (objednávky, příjemky, výdejky),
- sledování termínů revizí a jejich objednávání,
- archivace provozních deníků k zařízení,
- evidence majetku (zařazovací a vyřazovací protokoly),
- evidence ND ve skladech,
- archivace dokumentů do elektronické podoby a třídění do složek,
- specifikace ND,
- koordinace externích firem,
- jednání s dodavateli náhradních dílů, služeb a prací,
- komunikace a reporting vedení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na hlavní pracovní poměr,
- 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefity,
- finanční příplatky za překročení výrobního plánu,
- stravenky bez doplatku,
- práci v moderním výrobním podniku,
- možnost firemního ubytování,
- nástupní mzda: od 26 000,- Kč; dle praxe a zkušeností s možností navýšení po zaučení.

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání technického směru,
- praxe v oboru minimálně 3 roky na obdobné pozici,
- znalost práce na PC,
- řidičský průkaz skupiny B,
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost,
- flexibilitu a aktivní přístup.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3676086  Dátum zverejnenia: 23.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.