Účetní specialista / Controller

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní práce?

• Účetní doklady (oběh, zpracování)
• Specifické účetní operace
• Dílčí controlling – spolupráce s finančním manažerem
• Bankovní příkazy/ platby
• Přiznání k DPH, KH, SH
• Měsíční účetní uzávěrka - spolupráce s finančním manažerem
• Roční účetní uzávěrka & audit – příprava & spolupráce s auditorem
• Další úkoly nadřízeného

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Rozvíjející se pracovní prostředí v rámci silné a stabilní nadnárodní společnosti
• Harmonický pracovní kolektiv
• Dobré platové podmínky a benefity
• Možnost profesního růstu a rozvoje i v rámci společnosti a jiných divizí
• Interní i externí vzdělávání
• Flexibilní začátek pracovní doby
• 5 dní dovolené navíc a 3 dny "Sickdays"
• Obědy a káva zdarma ve firemní kantýně
• Příspěvek na dojíždění
• Nadstandartní příspěvek na penzijní připojištění aj.
• nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici Účetní specialista / Controller.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vyšší odborná škola/ SŠ ekonomického směru
• Minimálně 3 roky praxe v pozici účetní/ controller
• Rámcová znalosti účetnictví a účtování v informačních systémech (SAP, BAAN, AX apod. vítána)
• Samostatnost a kvalifikace
• Praxe ve spolunastavování informačního systémů (období, roční uzávěrky, účty, střediska…)
• Znalost problematiky daní / DPH
• Dobrá znalost práce Excelu (kontingence, podmíněné formátování, účetní vzorce, apod.)
• Odpovědnost, důvěryhodnost, korektnost, preciznost
• Časová flexibilita (uzávěrky)
• Mobilita
• Zvládání práce pod časovým tlakem
• Komunikativní znalost AJ (nadnárodní společnost)
• Výborná komunikace a spolupráce v rámci finančního úseku (týmová osobnost)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3687539  Dátum zverejnenia: 5.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.