Sales Representative - logistika

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Správa aktuálního portfolia zákazníků – snaha o prodej dalších služeb
- Vyhledávání nových zákazníků – malé a střední firmy
- Práce se zákazníkem od úvodního hovoru až po jeho finální spokojenost
- Naplňování obchodních cílů – měsíční, kvartální, roční
- Lidský reporting – nebudete zahlceni, ale určitá část Vás nemine

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Velice zajímavou, různorodou a samostatnou práci, kdy Vám nikdo nebude koukat přes rameno
- Fixní plat + kvartální bonusy, které se odvíjí od Vašich úspěchů
- Služební automobil i k soukromým účelům
- 5 týdnů dovolené, Stravenky, Výuka jazyků, Multisport karta, Cafeterie, a další super benefity
- Reálnou možnosti kariérního růstu – hledáme náhradu místo povýšeného kolegy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Společnost, která je vedoucím hráčem na logistickém trhu hledá do svých řad nového kolegu na pozici Sales Representative. Společnost není pouhým doručovatelem balíčků, ale je uznávaným partnerem pro své klienty, kdy je zdobí hlavně výborný zákaznický servis

Nový kolega dostane na starosti firemní zákazníky a zároveň bude mít za úkol hledat i nové. Denním chlebem pro Vás budou návštěvy zákazníků a hledání ideálních řešeních pro obě strany. Budete součástí mladého a velmi fajn obchodního týmu s výborným a inspirativním vedoucím.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zkušenost s obchodní pozicí – prodej služeb výhodou
- Velká orientace na zákazníka a na jeho následnou spokojenost
- Mírně pokročilá znalost AJ – pouze interní komunikace
- Hlavní je nadšení a energická osobnost
- Skvělé komunikační a prezentační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3702053  Dátum zverejnenia: 25.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.