IT Konzultant/ka – CAx systémy

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• správa systémů CAx (Solid Edge, Eplan, SMAP a další) v rámci celé firmy
• koordinace uživatelské sítě pro systémy CAx
• definování a realizace licenční politiky, jednání s dodavateli SW
• instalace, konfigurace, update, testování, sledování nových trendů
• úzká spolupráce s oddělením engineeringu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti
• příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
• dotované stravování ve firemní kantýně
• možnost odborného vzdělávání, jazykové kurzy
• každoroční nárůst mezd
• vánoční prémie (50% z platu)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáte novou příležitost v IT a znáte dobře konstrukční SW? Staňte se součástí významné zahraniční společnosti a uplatněte své zkušenosti na nově otevřené pozici IT konzultant se specializací na CAD systémy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání (ideálně technického zaměření - IT, elektro, strojírenství)
• zkušenosti z obdobné pozice
• znalost prostředí CAx systémů
• velmi dobrá znalost AJ, znalost NJ výhodou
• samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, systematičnost
• aktivní přístup v řešení svěřených úkolů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3726870  Dátum zverejnenia: 29.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.