Operátor lepení s Top mzdou :-)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno-venkov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nebaví Vás vaše aktuální práce nebo už nejste spokojeni s tím, že nemáte práci? Pojďte k nám!

* Do firmy s dobrým kolektivem a pohodovým prostředím hledáme pracovníky na pozici operátor lepení

* Vaše náplň práce bude spočívat především v lepení, tmelení, montování..

* Pokud jste domácí kutil a tedy rádi kutíte, pojďte pracovat k nám :-)

* Nepotřebujete mít totiž žádnou praxi - na vše budete řádně zaučení v rámci kompletního adaptačního programu

* Budeme ale rádi, pokud umíte číst ve výkresové dokumentaci a nebude Vám dělat problém základní orientace v práci s měřidly.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Mzdu 130 Kč/hod., po třech měsících automatický nárůst mzdy na 140 Kč/hod.

* Potěší vás i příplatek za noční práci nad rámec zákoníku práce (průměrně 1000 Kč/měs.)

* Každý měsíc budete odměněni ještě navíc za odvedenou práci a docházku do výše 3800 Kč

* na stravování také nezapomínáme – od prvního dne nástupu od nás dostanete elektronické stravenky, na které budete mít dotaci 55% (těmito stravenkami zaplatíte jak v kantýně, tak v obchodních řetězcích, restauracích apod.)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail [email protected]. Do předmětu prosím uveďte přesný název pozice, na kterou reagujete.
V případě, že Vás nebudeme do 3 týdnů kontaktovat, byl upřednostněn kandidát, který lépe vyhovoval uvedeným kritériím. Děkujeme za pochopení.
(upravit popis pozice)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Nic velkého, jen manuální zručnost, chut a ochotu učit se novým věcem

* Vyučení v technickém oboru (POUZE VÝHODOU)

* fyzicky náročná práce, vhodné spíše pro muže,

* práce na dvousměnný/třísměnný provoz.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3743774  Dátum zverejnenia: 20.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.