Technik BOZP

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co je náplní práce technika BOZP:

• Vykonává funkci zmocněnce technika BOZP a EMS v souladu s platnou legislativou
• Odpovídá za odhalení potencionálních rizikových situací, provádění a zdokumentování proškolení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO
• Zajišťuje, že všechny požadavky EMS jsou implementované, uchovávané a dodržované
• Reportuje status EMS vedení závodu a organizuje pravidelná setkání EMS tým
• Vykonává funkci interního auditora EMS, vykonává školení v oblasti EMS
• Koordinuje výkon funkce technika OPP
• Reviduje procesní dokumentaci
• Zajišťuje aktualizaci dokumentace v oblasti BOZP a OPP bezodkladně po výskytu rizikové situace
• Zajišťuje implementaci a aktualizaci nouzové strategie závodu, vykonává odhad rizik všech procesů
• Vyjadřuje se a vyhodnocuje proces náběhu nových výrobků, produktové a procesní změny
• Reportuje výsledky na měsíční bázi vedení a do interních reportovacích systémů
• Koordinuje dodavatele OOPP, SBS, určuje používání OOPP pro pracovníky firmy, spolupracuje s dodavateli OOPP a účastní se na jejich výběru
• Koordinuje výkon PZS (Pracovní zdravotní služba)
• Zajišťuje administraci záznamů o pracovních úrazech a přípravu statistických hlášení v oblasti BOZP, OPP, hygieny práce a životního prostředí ve smyslu platné legislativy
• Připravuje podklady pro potřebná hlášení na státní orgány, týkající se výše uvedených oblastí
• Zajišťuje uplatňování předpisů a ustanovení v podmínkách firmy ve smyslu platné legislativy v oblasti životního prostředí
• Odpovídá za koordinaci aktivit spojených s odpadovým hospodářstvím. Spolupracuje s příslušným dodavatelem těchto služeb.
• Sleduje výdaje energií a koordinuje činnosti v souvislosti s energetickými toky v závodě s ohledem na BOZP, OPP a ŽP

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivační platové ohodnocení
• 25 dnů dovolené
• Příspěvek na dopravu do zaměstnání
• Penzijní připojištění
• Příspěvek na dovolenou
• Závodní stravování
• Firemní společenské akce
• Přátelský kolektiv a další výhody
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
• zkušenost z výrobní společnosti
• komunikativní znalost AJ
• znalost příslušné legislativy
• odolnost vůči stresu, proaktivní přístup k práci
• spolehlivost, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3756892  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.