Nová hala hledá seřizovače, údržbáře a operátory CNC - od 25.000 kč

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Chomutov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000-30 000 Kč/měs Mzda závislá na zkušenostech

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátor CNC:
- obsluha a nastavení CNC obráběcích strojů - zaškolíme
- znalost obrábění, používání měřidel, čtení výkresové dokumentace - výhodou
- péče o stroje a nářadí
- základní znalost práce na Pc

Seřizovač CNC:
- praxe se seřizováním
- znalost obrábění, používání měřidel, čtení výkresové dokumentace

Údržbář:
- údržba strojů a zařízení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro novou společnost v Chomutově hledáme Operátory CNC, Seřizovače a Údržbáře.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3790714  Dátum zverejnenia: 18.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000-30 000 Kč/měs Mzda závislá na zkušenostech