Statistik kvality - POUZE RANNÍ SMĚNA

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní práce?

• Cílem je zajistit přesnost zařízení a systémů pro kontrolu kvality, efektivní sběr kvalitních údajů a provádění statistických úkolů pro produkční strany
• Obsluhovat měřící zařízení a systémy
• Obsluhovat elektronická zařízení použitá pro sběr kvalitativních údajů
• Shromažďovat údaje o měření statistik kvality a provádět statistické analýzy
• Analyzovat a interpretovat data
• Školení ve statistice
• Implementovat a aktualizovat systémy související se statistickou kontrolou
• Reporty vedení
• Odpovědnost za implementaci a údržbu systémů a měřících zařízení, provádět interní audity dle potřeby
• Podpora kontrolérů kvality v každodenních úkolech
• Spolupráce s externími dodavateli zařízení a služeb
• Dodržovat postupy a předpisy ISO, HACCP, BRC, DPG a WCM

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé finanční ohodnocení
• 25 dní dovolené
• Práce pouze na ranní směnu (Po-Pá)
• 10% čtvrtletní bonus
• Příplatek za svátek 100%
• Vánoční / dovolenkový bonus -> 50% základního platu s 25% splatným v červnu a 25% v prosinci
• Příspěvek na dopravu 3 Kč/km (hrazeny obě cesty, do zaměstnání i zpět domů) – při dojíždění nad 10 km
• Stravenky 80,-Kč/den
• Pracovní smlouva na dobu neurčitou
• Firemní akce (vánoční večírek, den dětí)
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici Quality Statistician.
Jedná se o pracovní pozici ve zcela novém výrobním závodě ve Stříbře.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Výhodou vysokoškolské vzdělání v technickém nebo technologickém směru
• Alespoň 3 roky praxe na podobné pozici ve výrobním prostředí (např. z pozice QC Statistik, Analytik kvality, QC Specialista)
• Znalost anglického jazyka na úrovni B1-B2
• Pokročilá znalost MS Office
• Předchozí zkušenost s metrikami kvality a podáváním zpráv
• Smysl pro detail
• Zodpovědnost, organizační schopnosti
• Analytické myšlení
• Schopnost řešit problémy a pracovat v týmu
• Dobré komunikační dovednosti
• Znalosti ISO, HACCP, BRC bude výhodou
• Znalost Minitab a SPC EXplorer bude výhodou
• Znalost SAP či obdobného systému výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3808845  Dátum zverejnenia: 12.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.