Senior Controller

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Aplikace controlling konceptu skupiny
- Úzká spolupráce s CFO firmy na finančním řízení společnosti
- Zpracovávání reportů, grafů, komunikace s mateřskou firmou
- Příprava finančních analýz a následná komunikace a prezentace managementu
- Spolupráce na upgrade informačního systému D365
- Controlling nákladových středisek
- Řešení aktuálních problémů v účetním systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Adekvátní mzdové ohodnocení
- Prostředí silné společnosti
- Vysoké kompetence a pravomoce
- Klouzavá pracovní doba
- Firemní benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho významného klienta hledáme zaměstnance na pozici Senior controller.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání ekonomického směnu
- Min 5 let praxe v účetnictví nebo v controllingu, ideálně v mezinárodní automotive firmě
- Angličtina na komunikativní úrovni, němčina výhodou
- MS Office (především MS Excel) podmínkou, výborná znalost účetnictví
- Praktická zkušenost s prací v ERP nutností (Microsoft Dynamics, SAP)
- Řidičský průkaz sk. B výhodou
- Osobnostní předpoklady (logické a systémové myšlení, proaktivita, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, analytické schopnosti a manažerské dovednosti)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3816058  Dátum zverejnenia: 21.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.