Inženýr kvality - zákaznická kvalita

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• komunikace se zákazníky v rámci zákaznických reklamací
• správa dokumentace a zákaznických portálů
• vyhodnocování reklamací, zjišťování příčin neshod, návrh nápravných opatření
• rozvíjení systému managementu kvality
• úzká spolupráce s výrobou a projektovým týmem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• 13. plat
• 5 týdnů dovolené
• příspěvky na stravování
• příspěvky na dojíždění
• příspěvek na kulturu, sport, zdraví

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáte novou příležitost v řízení kvality? Právě hledáme kolegu nebo kolegyni do týmu kvalitářů našeho významného klienta. Staňte se součástí významné zahraniční společnosti se sídlem v Plzni.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• zkušenosti z obdobné pozice, ideálně z automotive prostředí
• znalost čtení technické dokumentace
• znalost nástrojů kvality
• komunikativní znalost AJ
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• ŘP sk. B – ochota cestovat na krátké služební cesty

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3828368  Dátum zverejnenia: 9.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.