Plant Controller

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní Vaší práce?

• řízení činností finančního úseku
• plánování a analýza výsledků hospodaření závodu
• vypracování finančních výkazů a zodpovědnost za měsíční finanční uzávěrku
• spolupráce s auditory, finančními a daňovými orgány státní správy
• posuzování plánů výroby, výrobních kapacit, obchodního obratu, financí, nákladů a hospodářského výsledku
• určování zásad pro provádění evidence v rámci závodu a schvalování výsledků inventarizace a ukládání nápravných opatření v případě zjištěných nedostatků
• zodpovědnost za správnost používané metodiky účetnictví a správnou tvorbu výkazů
• vedení a kontrola činnosti podřízených zaměstnanců
• kontrola nákladovosti firmy a peněžních toků
• kontrola včasnosti a správnosti plateb závodu
• definování nápravných opatření vůči ostatním úsekům z hlediska zlepšení ekonomické situace závodu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavá práce v zahraniční společnosti s propracovaným systémem benefitů
• Zajímavé finanční ohodnocení
• 25 dnů dovolené
• Služební automobil
• Příspěvek na dovolenou
• Penzijní připojištění
• Závodní stravování zdarma
• Firemní společenské akce
• A další zajímavé benefity
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ / VŠ vzdělání
• Zkušenosti z obdobné pozice alespoň 3 roky
• Aktivní znalost AJ
• Organizační předpoklady a řídící schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3906516  Dátum zverejnenia: 27.4.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.