Elektronik - mzda od 50.000 Kč

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zajištění fungování energetické infrastruktury a efektivity výrobních strojů a zařízení v oblasti elektroinstalace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda od 50.000 Kč
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• 25 dní dovolené
• Stravenky v hodnotě 120 Kč na pracovní dny (55% hradí zaměstnavatel)
• Příplatek za noční směny 25 % (ze zákona pouze 10%)
• Příplatek za víkendy 30 % (ze zákona pouze 10%)
• Příplatek za pracovní prostředí 15% z minimální mzdy
• Měsíční bonus 10% ze zákl. mzdy (platí pro zaměstnance, kteří pracují na směny)
• Vánoční a prázdninový bonus ve výši 100% základního platu- vyplácí se 50% v květnových a 50% v listopadových mzdách - tzn. peníze jsou fyzicky vyplácené do 15. června a 15. prosince
• Příspěvek na dopravu - 3 Kč / km pro zaměstnance, kteří dojíždí více než 10 km od závodu (placená cesta tam i zpět nad 10km)
• Firemní akce
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáte novou výzvu v oblasti elektro? Staňte se součástí významné zahraniční společnosti a uplatněte své zkušenosti na pozici Elektronik.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Základní znalosti v PLC programování
• Znalost principů fungování automatizačních zařízení používaných ve výrobních strojích (VFD, HMI, relé, stykače, senzory)
• Zkušenosti s automatizací strojů ve výrobě
• Znalost mechaniky a pneumatiky
• Schopnost číst elektrické, pneumatické a hydraulické diagramy
• Znalost spouštění a řízení elektrických motorů
• Schopnost používat měřící přístroje používané v elektronice
• Servis a provoz vizuálních systémů
• Platná vyhláška 50
• Chuť učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3910832  Dátum zverejnenia: 12.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc