Technik BOZP a PO

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

 Provádění preventivních kontrol BOZP na pracovištích.
 Sledování a dodržování právních předpisů BOZP.
 Školení osob v oblasti BOZP
 Shromažďování podkladů pro analýzu rizik a kategorizaci prací.
 Zpracovávání a aktualizace dokumentace BOZP kromě analýzy a hodnocení rizik.
 Spolupráce při šetření pracovních úrazů a nemocí z povolání.
 Spoluúčast při jednáních s kontrolními a inspekčními orgány.
 Zabezpečování vybavení požární technikou a požárně-bezpečnostním zařízením,
 Příprava a sledování podmínek pro hašení požáru a pro záchranné práce (volné příjezdové komunikace, nástupní plochy, únikové cesty, volný přístup k nouzovým východům, k rozvodným zařízením, uzávěrům vody, plynu, topení, k věcným prostředkům požární ochrany).
 Označování pracoviště bezpečnostními značkami.
 Kontrola dodržování předpisů o požární ochraně na pracovišti.
 Provádění školení o požární ochraně a odborné přípravy preventistů požární ochrany a zaměstnanců zařazených do preventivních požárních hlídek.
 Vedení dokumentace požární ochrany

Zaměstnanecké výhody, benefity

 prostor pro samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci
 pohodový přátelský kolektiv ve firmě rodinného typu
 pružná pracovní doba 40 hod/týdně
 možnost práce z domova
 adekvátní mzda
 velká šíře atraktivních benefitů, které nenabízí každý

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Náš klient je úspěšná americká společnost - výrobce technologických zařízení pro polovodičový průmysl.
Hledáme pro něj spolehlivého, organizovaného, flexibilního a pozitivního kandidáta.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 Orientace v základních právních předpisech a technických normách v oblasti BOZP a PO
 Odborná způsobilost podle zákona č. 309/2006 Sb.
 Praxe na podobné pozici min 2roky?
 Dovednost šířit téma BOZP mezi kolegy a vtáhnout je do toho
 Schopnost reportovat v anglickém jazyce
 Řidičský průkaz sk.B., aktivní řidič/ka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3910834  Dátum zverejnenia: 12.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.