Koordinátor ve výrobě s AJ

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Kutná Hora

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rádi výrobní prostředí? Hovoříte anglicky? Hledáme kolegu/kolegyni do výroby s možným nástupem ihned. Vaší pracovní náplní bude:

- Tlumočení anglicky mluvícím kolegům na pracovišti
- V případě potřeby pomoc jako operátor montáže - práce s materiálem, drobná montáž, lepení štítků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nástup možný ihned - smlouvu na dobu neurčitou
- Mzda 22 500 - 26 500 Kč/měs.
- Půl roku hrazené ubytování (pokoje po 3 nebo 4 osobách) nebo možnost využít příspěvek 4 000 Kč/měsíc
- Bonusový systém
- Hrazené stravování
- Příspěvek na sport
- Vzdělávání, kariérní posun
- Firemní akce
- Další…

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Velmi dobrá znalost anglického a českého jazyka
- Zkušenosti ve výrobě
- Ochota pracovat ve směnném provozu (denní a noční směny)
- Trpělivost, komunikativnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3916285  Dátum zverejnenia: 26.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.