Pracovník ve skladu s potravinami – 170Kč/hod.

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na oddělení Příjmu Vás čekají následující pracovní činnosti:
- přemisťování zboží
- zaklízení regálů
- kontrola zakázek
- inventarizace a počítání zboží
- převozy nebo například manipulace s technikou či VZV (není vyžadováno)
- pickování zboží
- práce není fyzicky náročná, ale počítejte s tím že se ve skladu docela nachodíte

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme stabilní práci ve skladu s režimem krátký/dlouhý týden, směny jsou od 6:00 do 18:00, je však možné že další měsíce se budou střídat ranní a noční směny (od 18:00 do 6:00), platově garantujeme 170 Kč na hodinu+zákonné příplatky, nástup ihned.
Místo pracoviště Praha 6

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro sklad s potravinami v Praze hledáme pracovníky na oddělení Příjem zboží.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ideálně obdobnou zkušenost ze skladu či potravinářství, odolnost vůči stresu a flexibilitu.
Potravinářský průkaz výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3920797  Dátum zverejnenia: 5.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.