Plánovač výroby , AJ - C1, SAP 4 Hana, INFOR, Sharepoing - Praha

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Na Hůrce, Praha 6-Ruzyně, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Plánování a řízení procesu výroby od začátku zakázky, až po její konec.
• Příprava kapacitního plánu.
• Kontaktní osobou pro projektové manažery a aftermarket team.
• Dohledávání chybějících dílů a spolupráce s oddělením nákupu.
• Spolupráce na nastavení procesu výroby společně s výrobním manažerem.
• Spolupráce s oddělením skladového hospodářství a logistiky v nastavování interních převodů materiálu.
• Uzavírání výrobních zakázek v systému po provedení výroby.
• Spolupráce při tvorbě despatch plánu.
• Zodpovědnost za KPI on time delivery.
• Kontrola dostupnosti materiálu na zakázky.
• Plánování inventury skladu.
• Podpora při implementaci a zlepšování systému.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• 3+ let zkušeností s plánováním, interní logistikou nebo skladováním
• AJ na úrovni C1
• Preferovaná technická znalosti: SAP 4 Hana, INFOR, Microsoft Office 365, Sharepoing, Microsoft aplikace

• Schopnost zvládat více úkolů současně, udržovat zaměření a přizpůsobit se různým výzvám.
• Schopnost pracovat metodicky v časově omezeném prostředí.
• Dobré písemné a ústní komunikační dovednosti
• Silný smysl pro organizaci času a naléhavost
• Schopnost pracovat samostatně a uvnitř týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3931282  Dátum zverejnenia: 30.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.