Manažer logistiky a plánování, AJ, SAP S4 Hana, INFOR, Crystal Reports, Red Hat

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vyvíjí vhodnou strategii plánování a logistiky k maximalizaci spokojenosti zákazníků při co nejnižších nákladech.
• Vede tým plánování a logistiky při provádění osvědčených postupů a měření výkonnosti prostřednictvím dohodnutých klíčových ukazatelů výkonu (KPI).
• Je přímou kontaktní osobou pro projektové managery společnosti (v ČR i zahraničí) reprezentující „hlas“ zákazníka.
• Plánuje, řídí a koordinuje všechny činnosti související se zpracováním materiálu a zboží potřebných k uspokojení měnící se úrovně poptávky po produktech.
• Pracuje s odděleními závodu, skladu a logistiky při určování a nastavování mezipodnikových převodů.
• Pracuje přímo s obchodním oddělením (v ČR i zahraničí) při určování nákladově nejvýhodnějšího distribučního řešení pro přepravu hotového zboží k zákazníkům.
• Monitoruje a koriguje úroveň zásob v externích skladech a interně, aby zajistila rotaci a maximalizovala pracovní kapitál.
• Spolupracuje s přepravci a dopravními společnostmi na stanovení nejlepší trasy a sazebníku (kontroluje a schvaluje všechny přepravní podmínky a dohody).
• Spolupracuje s oddělením nákupu při stanovení osvědčených postupů pro nákladní a konsolidaci nákladů.
• Podporuje správné využití ERP systému, je součástí rozvoje ERP systému v rámci společnosti
• Je odpovědný za pravidelné reportování KPI oddělení spolu s příslušnou analýzou a protiopatřením, je-li to nutné.
• Vytváří a reportuje plán expedice pro uzavřené zakázky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• 3+ let zkušeností s dodavatelským řetězcem, logistikou nebo řízením skladu
• Zkušenost z manažerské pozice
• Angličtina na úrovni C1
• Preferovaná technická znalosti: SAP (S4 Hana), INFOR, Crystal Reports, Microsoft Office 365, Sharepoint, Red Hat, Microsoft aplikace, ACE

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3931283  Dátum zverejnenia: 30.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.