Vedoucí skladu

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Plánování, organizace, řízení a kontrola činností souvisejících s provozem skladu
• Hledání a implementace optimálních řešení pro vývoj úložného prostoru
• Komplexní práce související s dohledem a skladováním zboží
• Reportování
• Organizace a kontrola práce podřízeného týmu pracovníků skladu (cca 60 lidí pod sebou)
• Optimalizace skladovacího prostoru, pravidelná kontrola skladu
• Dohled nad dodržováním zdravotních, bezpečnostních a protipožárních předpisů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní zaměstnání a odpovídající mzdové ohodnocení
• Spolupráci na zajímavých projektech a nových procesech v rostoucí mezinárodní společnosti
• Práci v příjemném a přátelském kolektivu
• Možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
• Skvělé podmínky pro profesní rozvoj
• Možnost účastnit se charitativních kampaní, soutěží, různých firemních akcí
• Řadu benefitů jako jsou stravenky 90 Kč, 25 dní dovolené, notebook, mobilní telefon, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
• Nápoje a drobné občerstvení na pracovišti zdarma
• Nástup přímo do kmene pod firmu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáte uplatnění v oblasti logistiky s možností využití anglického jazyka? Staňte se součástí významné společnosti na Tachovsku a uplatněte své zkušenosti na pozici Vedoucí skladu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
• Znalosti z oblasti Warehouse managementu
• Znalost anglického jazyka (alespoň úroveň B2)
• Schopnost práce na PC (MS Office - Excel)
• Zodpovědnost za svěřené úkoly
• Oprávnění k řízení VZV
• Řidičský průkaz skupiny B
• Ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3945366  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.