Specialista jakosti

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Holýšov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příjem zákaznických reklamací, jejich evidence a zpracování včetně komunikace se zákazníkem
- evidence a kontrola dodavatelských reklamací
- správa dokumentace pro ISO 9001 a IATF 16949
- řízení neshodných výrobků
- provádění kontroly výrobků dle výkresové dokumentace a dodržování kontrolních postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup ihned
- motivující finanční ohodnocení dle kvalifikace a výkonu
- možnost pracovního růstu
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na životní pojištění
- příplatky nad rámec zákoníku práce
- plně hrazené 60 Kč stravenky
- pestrý systém benefitů (věrnostní odměna, 13. plat, vzdělávací kurzy a školení…)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Holýšově

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pečlivost, samostatnost, smysl pro odpovědnost
- komunikativní znalost německého jazyka
- znalost AJ výhodou
- znalost norem ISO 9001, IATF 16949
- znalost čtení výkresové dokumentace
- přehled o základních měřících metodách ve strojírenství
- znalost práce na PC – MS Office apod.
- řidičský průkaz sk. B
- praxe minimálně 2 roky na obdobné pozici ve strojírenství
- zkušenost s ohraňováním a svařováním výhodou
- znalost SAP výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3961917  Dátum zverejnenia: 3.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.