Vedoucí kanceláře/Office Manager

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- komunikace s mateřskou společností v SRN, občasné překlady vybraných dokumentů platných pro ČR,
- řízení nakupování materiálu a služeb pro potřeby firmy, tj. kancelářské vybavení, PC, kancelářské potřeby apod., a to včetně výběru dodavatelů a vyjednávání smluvních podmínek,
- správa vozového parku, jednání o nákupu a servisu vozidel a administrativa spojená s provozem vozidel,
- koordinace správy IT technologií SRN/ČR (evidence uživatelů),
- jednání s pojišťovnami, evidence smluv, pojistných událostí apod.,
- jednání s bankami, evidence smluv a platebních karet.,
- ve spolupráci s HR zajišťování firemních akcí, školení, dárků apod.
a další činnosti související s provozem společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi pestrá práce ve stabilní nadnárodní společnosti,
- zajímavá mzda a věrnostní bonusy,
- jazykové kurzy v pracovní době,
- stravenky, dovolená 25 dnů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Do našeho interního týmu hledáme kolegu nebo kolegyni, kteří budou organizační a administrativní podporou pro vedení společnosti a pobočky napříč republikou. Podle Vašeho místa bydliště můžete u nás pracovat v Liberci nebo Brně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na obdobné pozici min. 2 roky,
- časová flexibilitu - časté cesty pro ČR,
- velmi dobrá znalost NJ (občasné tlumočení, překlady),
- samostatnost, výborné organizační a komunikační schopnosti, vysoká odolnost proti stresu,
- znalost práce na PC a řidičský průkaz považujeme za samozřejmost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3978972  Dátum zverejnenia: 30.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.