Softwarový vývojář se zaměřením na webový frontend

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vývoj a návrh webových aplikací
• tvorba a specifikace požadavků a návrh softwarových architektur
• vývoj v oblasti internetových portálových systémů, inteligentních produktů tepelné techniky a produktů inteligentní domácnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• velmi zajímavé finanční ohodnocení
• letní a vánoční prémie
• 5 týdnů dovolené
• pravidelné roční navyšování mezd
• příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 5.400 Kč/ měsíc
• penzijní připojištění až 12.000 Kč
• stravenky v hodnotě 80 Kč
• příspěvek na sportovní a kulturní aktivity
• výhodné tarify T-Mobile
• odměny k životním i pracovním jubileím
• očkování proti chřipce, vitamíny
• anonymní služba v oblasti právní, zdravotní, sociální a finanční pomoci
• nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici Softwarového vývojáře se zaměřením na webový frontend.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• dokončené studium v oblasti IT nebo v příbuzném oboru
• dobrá znalost ve vývoji a návrhu webových rozhraní
• zkušenosti s Javascriptovými Frameworky Vue.JS nebo AngularJS
• výhodou znalosti dalších Javascriptových Frameworků (např. SAP UI5, Angular2 nebo React) a tvorba jednotkových testů
• dobrá znalost AJ, znalost NJ velkou výhodou
• dobrá schopnost abstrakce, silné analytické schopnosti a zájem o nové věci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3983917  Dátum zverejnenia: 8.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.