Skladový manipulant

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o vykládání pneumatik z kamionů, uložení ve skladu, evidenci do PC a následnou zpětnou expedici k odběrateli.
Pracovní smlouva je na HPP, ale lze dohodnout i formu pravidelné brigády DPČ.

- manipulace s pneumatikami
- vyskladnění pneumatik z kamionů, skládání do palet
- přejímání pneumatik a kontrola dokumentů
- vizuální kontrola dodaných pneumatik (zjevné známky poškození)
- fyzicky náročná práce
- 2 směnný provoz (ranní/odpolední 8 – 17 hod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá spolupráce
- plat na férové úrovni
- příspěvek na stravování
- volné soboty a neděle, možnost přesčasů
- vybavení OPP

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro logistickou firmu v Ostravě obsazujeme volné pozice: SKLADOVÝ MANIPULANT/KA
Zavřeli Ti fitness centrum a potřebuješ posilovat?
Zvládáš fyzicky náročnou práci?
Je na Tebe spolehnutí a máš rád/a dobře odvedenou práci?

Pokud je tu 3x ANO, pak hledáme právě Tebe

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výborná fyzická kondice
- znalost práce na PC
- VZV výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4003353  Dátum zverejnenia: 23.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.