Samostatná hlavní účetní

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V malém týmu finanční účtárny budete zodpovědný za:

• komplexní vedení účetnictví
• kontrolu správnosti účtování dle platné legislativy a vnitřních směrnic
• kontrolu účtovaných dokladů
• zpracovávaní přijatých a vystavených faktur, bankových výpisů
• účtování pokladny a cestovních náhrad
• vedení evidence majetku
• zpracování měsíčních a ročních závěrek
• tvorbu dohadných položek
• inventury účtů
• měsíční reporting pro konsolidovanou závěrku
• přípravu a kontrolu podkladů pro přiznání k DPH, souhrnného a kontrolního hlášení
• spolupráci a komunikaci s auditory, daňovými poradci
• reporty pro vedení společnosti
• přesah do mezd - zpracování mezd a mzdové agendy v případě nutnosti zástupu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou práci a odpovídající finanční ohodnocení
• práci ve stabilním nadnárodním koncernu s možností čerpání zkušeností ze zahraničí
• pestrou pracovní naplň
• flexibilní pracovní dobu, možnost home office
• 5 týdnů dovolené,
• příspěvek na stravování
• jazykové vzdělávání
• nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Staňte se součástí významné výrobní společnosti na Stříbrsku a uplatněte své zkušenosti na pozici Samostatná hlavní účetní.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
• zkušenosti na seniorní pozici ve financích (např. hlavní účetní)
• všeobecnou znalost problematiky účetnictví, daní a mezd, IFRS
• AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
• znalost SAP
• logické analytické myšlení
• samostatnost, spolehlivost, důslednost a pečlivost
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4003795  Dátum zverejnenia: 24.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.