Reagujte bez životopisu

Svářeč zkušený i méně zkušený je u nás vítaný!

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Střelice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 50 000 Kč/měsícMzda záleží na zkušenostech, měsíční výkonnostní prémie 10 - 15000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči u nás pracují ve dvojicích. Dá se říci co kus to originál, u práce se tedy musí i přemýšlet. Každý má možnost podílet se na technickém řešení produktu.
Je to možnost i pro méně zkušeného uchazeče, který se u nás pod vedením staršího zkušenějšího kolegy můžu dost věcí naučit.
Někdy se může stát, že se jedena výjezd. To ale bývá zřídka.

Tak co, zaujalo Vás to?

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda dle zkušeností (hodinová sazba). Očekáváme, že si řeknete.
Měsíční bonusy se pohybují v rozmezí 10 - 15. 000 Kč.
Máme zcela zdarma obědy.
13. plat tě nemine.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ahoj, svářeči,
hledám dva borce, kteří budou svařovat hliníkové prvky. Nemusíte umět vařit hliník, musíte mít chuť se to naučit. Samozřejmě pokud už to umíte, čeká Vás velmi dobré finanční ohodnocení.
Hledám člověka, pro kterého není problém pracovat ve Střelicích u Brna od 7:00 do 15:30.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Svářečský průkaz.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4017517  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc