Reagujte bez životopisu

Opravář podvozků pro nákladní automobily. 1 Směna, Střelice.

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov - Střelice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše zaměření je dost specifické a ojedinělé, proto dáváme dlouhodobě přednost lidem, které si sami vychováme. Naučíme je naši práci.
U nás najdete stabilitu a dlouhodobé zaměstnání. Někteří zaměstnanci u nás kroutí už sedmnáctý rok. Fluktuaci máme velmi nízkou.
Jsme malý kolektiv, společně se svářeči a elektrikáři je nás asi 20. To z nás dělá rodinnou firmu. Firmu kde nejedeme na píchačky, ale kde se dá na všem rozumně domluvit.

Přijď k nám nasát atmosféru a prohlédnout si pracoviště. Třeba u nás ve Střelicích najdeš to co hledáš.

Zaměstnanecké výhody, benefity

HPP s nástupem ihned nebo dle tvých možností.
1 směna.
Mzda záleží na zkušenostech.
Ke mzdě náleží i měsíční prémie, které se pohybují mezi 10 - 15.000 Kč.
Obědy máš zcela zdarma.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jsme společnost, která se zabývá servisem cisteren. Hledáme šikovného opraváře, automechanika, který bude mít na starosti hlavně opravení podvozků u nákladních aut.
Pokud budeš umět svařovat, bude to velké +

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Manuální zručnost.
Vyučení ideální jako auto mechanik, může být i šikovný chlapík, co si doma sám opraví auta, motorky, apod.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4061056  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc