Zkušený disponent logistiky s AJ /NJ

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Turnov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zpracovává výhledy a plány od zákazníka
- Provádí kontrolu dat a analýzu z dlouhodobého i krátkodobého hlediska
- Tvoří podklady a plány výroby, sleduje odchylky od dodávkových plánů
- Na základě požadavků zákazníka a interních zásob stanovuje četnosti, množství, čas dodávek
- Komunikuje s dispozicemi zákazníka a dodavatelského servisu – upřesňování plánů a objednávek
- Spolupracuje na řešení logistických reklamací a neshod
- Zpracovává a pečuje o data na zákaznických portálech
- Provádí kontroly sjednaných podmínek se zákazníkem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- Klouzavá pracovní doba 8 hod/den
- Mzda dle otevřené diskuse
- 20 % prémie
- Půlroční bonus 5.000 Kč
- Roční bonus 15%
- Nástup přímo do kmene společnosti
- Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, masáže…)
- 5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce: Příšovice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jsi otřelým MAZÁKEM v logistice? Mluvíš anglicky a německy? Tak neváhej a ozvi se nám. Pro našeho stálého klienta hledáme kolegu/yni na pozici Disponent logistiky - zákaznický servis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického zaměření)
- AJ nebo NJ komunikativně
- Praxe na obdobné pozici
- Znalost procedury cyklické inventury zásob
- PC požadavky: MS Office + MS OS, znalosti SAP/JIP
- ŘP sk. B
- Pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4096400  Dátum zverejnenia: 4.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.